Image module

Etkili ve güvenli tüy dökme ve cilt gençleştirme için istekler sürekli artmaya devam ediyor. Kona, daha az maliyetle sunmuş olduğu uygulamalara bakıldığında günümüzün taleplerini yüksek oranda karşılama olanağı sağlamaktadır. Güzellik ve cilt tedavi uzmanlarının ihtiyaçlarına göre özel dizayn edilmiş olup yüksek talebe karşılık uygulamalarıyla  fiyatlandırma kolaylığı sağlar. İşinizi sağlıklı ve güvenli yapmanıza yardımcı olarak iş hacminizi genişletmeyi hedefler.

Cilt fototerapi çözümlerinde ışık ve ısı enerji teknolojisi, ışık ve termal enerjilerini birleştirir, bu nedenle kullandığı total yoğunluk diğer teknolojilerle kıyasladıgında oldukça düşüktür, diğer bir deyişle LHE, piyasada en güvenli teknoloji olarak yerini alır ve düşük akımda mükemmel sonuçlar yaratır. Uygulanması  rahat ve kolaydır ve de gereksiz dağınıklığa yol açan ve hem zamana hem de bütçeye zarar veren cilt soğutma jeli ya da benzer sistemleri gerekli kılmaz, aynı zamanda cilt soğutma mekanizmasının olmaması başlığın su taşımaması ve bunlarla birlikte hafif olması, kulanımının daha güvenli ve kolay olması anlamına gelmektedir. ÇOK AÇIK VE KOYU KILLARDA ETKİLİ LHE sistemleri özellikle en hassas ciltlere göre uygulanmıştır ve hatta “V” ve “VI” cilt tipleri icin özel bir uygulanmaya sahiptir. Bu sistem, ışık ve ısı enerjisini birleştirdigi icin sarışın, ince ve açık kıllara etki ettiğinde diger teknolojiler üzerinde önemli bir üstün duruma gelir.

Kona, geniş (12 cm²) ve ekstra geniş (18 cm²) başlığı ve hızlı atım oranı ile günümüzdeki en hızlı tüy dökme tedavisini sağlamaktadır. Kolay ve konforlu uygulama ile tüm sırttaki tüyleri 15 dakikadan daha az bir sürede döker. Hızlı ve uygun tedavi yöntemi, uygulama yaparken müşterinizi mutlu etmenizi sağlar. Kullanımının kolay olması ve tek dokunuşla ayarlama yapması Kona’yı kullanım ve kontrol bakımından kolaylaştırır. OPT teknolojisi ile tüm cilt tiplerine uygulama yapabilirsiniz. OPT, cildin diğer katmanlarını güvenli bir şekilde korurken, uygulanan bölgeye en uygun sıcaklıkta tedaviyi yapmaya izin verir. “V” ve “VI” gibi cilt tiplerine uygun, isteğe bağlı satın alınan başlıkları ile daha fazla konfor ve güvenlik sağlanabilir.

FAYDALARI

  • Tek başlıkla birkaç uygulama yapabilme imkanı sağlar.
  • LHE, pazardaki en güvenli sonuçları bünyesinde taşır.
  • Cihaz teknik açıdan uzun yıllar arıza vermeden kullanım imkanı sağlar.
  • Tüm tedavi sürecinde dokunmatik sistem ve açık ekran yönergeleri size rehberlik eder.

●   Tüy Dökme

●   Pigment Bozuklukları

●   Cilt Sıkılaştırma

●   Kırışıklık ve İnce Çizgileri Düzeltme

●   Cilt Gençleştirme

●   Damar Bozuklukları

●  Yüz

●  Sırt

●  Ense

● Bikini Bölgesi

● Kollar

● Bacaklar

●  Eller

Aşağıdaki klinik çalışmaları bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

  • LHE Hair Removal by Maurice A Adatto, M.D.LHE Tech.
  • Review Of Novel Approach to Hair Removal by Kreapi M.D. & Levenberg M.D.LHE Technology
  • A Novel Approach to Photothermal Hair Removal by Levenberg M.D.Photorejuvenation With LHE by Adatto M.D. and Lima M.D.LHE in Treatment of Pigmened Lesions by Schreiber M.D. Ph.D. & Yaniv M.D.LHE Tech.
  • A Novel Approach to Nonablative Skin Rejuvenation by Levenberg M.D.