Aldi Kozmetik

Hakkımızda

Firmamız 1998 yılından bu yana estetik ve medikal cihazlar pazarında satış ve teknik servis hizmeti vermektedir.
Dünyanın önde gelen firmalarından Radiancy firmasının son jenerasyon nono teknolojiyle birleştirdiği LHE (Işık & Isı enerjisi) teknolojisi ürünlerin Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Radiancy firmasının 55 ülkede distribütör ve satış temsilcilikleri bulunmaktadır.LHE Teknolojisi cihazları bugün Türkiye ‘de en önde gelen doktor ve hastaneler tarafından tercih edilmektedir.

Yine Radiancy firmasının tıpta kullanılmak üzere melonama cilt kanseri hariç diğer cilt kanserlerine tedavi imkanları sunan cihazlarımızı da portföyümüze yakın zamanda ekleyeceğiz.

Türkiye’de belli başlı illerde bulunan; hastaneler,doktor muayenehaneleri,tıbbı merkezler,güzellik salonları ve kuaför salonları gibi geniş bir pazarda yaygın bir referans ve hizmet ağına sahibiz.

Sunrino Kozmetik olarak misyonumuz; kişisel bakım sektöründe güçlü bir tedarikçi – satıcı – tüketici zinciri kurarak tüm taraflara kazanç üretmek, ürün ve hizmet kalitesi ile toplumun yaşam kalitesini yükselmesine katkıda bulunmak ve uzun dönemde sektörün gelişmesine destek olmaktır. Sunrino Kozmetik ürünlerini eczane, parfümeri, kuaför ve sağlık & güzellik konseptli satış kanalları aracılığıyla, hedef kitleleriyle buluşturmaktadır. Tüketicilerini ürünleriyle buluştururken dikkat ettiği en önemli nokta; tüketicilerinin kendileri için en doğru ürünü kullanmaları, en etkili sonuçları elde etmeleri ve mutlu olmalarıdır.

Firma olarak her sabah işimizin başına geçerken duyduğumuz heyecanın temel kaynaklarından biri, ürün ve hizmetlerimizin kalitesini bir önceki günden daha üst bir noktaya taşıma amacı, bir diğeri de; toplumun imkânsızlıklar nedeni ile yoksunluğundan mağduriyet yaşadığı eksiklikleri tespit ederek bu alanlarda Sosyal Sorumluluk inisiyatifi almak ve insanlığa hizmet zincirinde bir halka olmaktır.

Aldi Kozmetik insanların kişisel bakımları için ihtiyaç duydukları ürünleri; sağlıklı içerik, doğaya ve insana saygı, koşulsuz müşteri mutluluğu ilkeleri çerçevesinde tedarik ederek, topluma hizmet sunmayı amaç edinmiş bir firmadır. Bu kapsam ve tanıma uygun kozmetik ve kişisel bakım ürünlerini en güvenilir üreticilerden temin edip, topluma en yüksek fayda sağlayacak biçimde çeşitli kanallardan insanlara ulaştırmayı amaçlamaktadır.

‘Kalite firmanın kendine güveni, müşterisine saygıdır.’

Türkiye’de belli başlı illerde bulunan; hastaneler,doktor muayenehaneleri,tıbbı merkezler,güzellik salonları ve kuaför salonları gibi geniş bir pazarda yaygın bir referans ve hizmet ağına sahibiz.

Bayimiz Olun!

Ürünlerimizi bulunduğunuz bölgede satmak ister misiniz?
Ürünlerimizi bulunduğunuz bölgede satmak, bayimiz olmak istiyorsanız, lütfen bize ulaşın!

Profesyonel Destek

Satış departmanımız, müşteri yönetimi
Departman bünyesinde görev alan Bölge Satış Sorumluları ve Uzmanları; satış sonrası profesyonel destek sağlamaktadır.

Kalite Politikamız

Aldi Kozmetik Kalite Politikamız
Firmamız kurulduğu günden beri sektörüne hak ettiği yüksek nitelikte ürün ve cihaz tedarik etmeyi, bu nitelikli ürünleri üreten uluslararası firmaları tespit ederek onları ülkemizde temsil etmeyi ve bu ürünleri eşdeğer kalitede bir hizmet anlayışı ile müşterilerimize sunmayı hedeflemiştir.